Külalistemaja toad

 

Margarethe

Mugav tuba kuni kahele, mis asub mõisa hommikupäikesepoolses küljes. Toas on 2 eraldi voodit, töölaud, tasuta internetiühendus, dušš. WC asub koridoris. Tuba asub teisel korrusel. Lemmikloomad on lubatud.


Benita


Mugav tuba kuni kahele, mis asub mõisa hommikupäikesepoolses küljes. Toas on 2 eraldi voodit, töölaud, tasuta internetiühendus, dušš. WC asub koridoris. Tuba asub teisel korrusel. Lemmikloomad on lubatud.


Elisabeth


Mugav õhtupäikesepoolne tuba kuni neljale. Toas on 4 eraldi voodit (vajadusel 1 lai voodi ja kaks eraldi voodit), töölaud ja tasuta internetiühendus. Privaatne dušš ja WC asuvad koridoris, toa kõrval. Tuba asub teisel korrusel. Lemmikloomad on lubatud.


Erika 


Kahetoaline peretuba alumisel korrusel. 2-inimese toas 1 lai voodi ning 4-inimese toas 1 nari ja 2 eraldi voodit, tasuta internetiühendus, dušš ja WC. Privaatne sissekäik mõisa otsauksest. Lemmikloomad pole lubatud.


Hedwig 


Mugavas sviidis on magamis- ja eestuba, tasuta internetiühendus, dušš ja WC. Magamistoas on 1 lai voodi ning eestoas töölaud ja diivan, midavõib vajadusel kasutada lisavoodina. Sviit asub mõisa teisel korrusel ning lemmikloomad ei ole lubatud.

    


Gustav von Roseni suvekorter


Väike ning õdus naturaalsest puidust suvekorter asub muuseumi rookatuse all. Korteris on magamis- ning avatud köögiga elutuba, mõisale ning mõisa pargile vaatega rõdu, tasuta internetiühendus, dušš ja WC. Magamistoas on 1 lai voodi ning vajadusel on võimalik paigutada elutuppa lisavoodid. Lemmikloomad pole lubatud, hind ei sisalda hommikusööki.

    

 

Lore

Kõige suurem ja luksuslikum korter. Korteris on olemas vannituba koos vanni ja wc-ga. Magamis toas lai kahe kohaline voodi. Ees toas istumiseks diivanid ja köögi nurk. Võimalus puhata ning päikest nautida rõdul. Külalisi ootab laual hõrgutised (šampus, puuviljad).

    

 


Saun


Väike kodus ehitatud haagissaun, mis mahutab korraga kuni 6 inimest. Sauna toimetab mõisaõuele ja kütab soojaks võõrustaja. Sauna kõrval on võimalus end jahutada jaheda paagiveega, kuid pesemiseks soovitame kasutada mõisatubades olevaid duširuume.